Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... divizare fundatie
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

divizare fundatie

Cine poate sa imi dea si mie niste detalii despre procedura divizarii unei fundatii?
M-ar interesa exact care sunt actele ce trebuie depuse, persoanele care le pot depune (daca se poate si prin imputernicire avocatiala) precum si costurile (ce anume trebuie platit: taxe judiciare, timbru etc), eventuale termene in care se da un raspuns...
Ar fi utila orice informatie din cele mentionate mai sus!
Multumesc anticipat!!!
Cati membrii fondatori sunt?
trei