Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 coduri CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

coduri CAEN

Buna ziua.
Incerc sa imi deschid o Intreprindere Individuala cu urm.codurile caen : 4677 si 3831,in incidenta acestor coduri intra si dezmembrarea auto,intrebarea mea este DACA IMI TREBUIE AUTORIZARE R.A.R pentru ele,sau daca trebuie sa ma autorizez eu R.A.R in diploma mea de scoala profesionala scrie MECANIC MOTOARE TERMICE.
Am demarat deja actele pt autorizatie functionare,mediu,fisc...acum asteptam.

Aa multumesc anticipat pentru raspuns(-uri).

Cu stima BASARAB IONUT.
Este obligatorie AUTORIZAREA operatorilor economici care desfăşoară activităţi de reparaţii, de întreţinere, de reglare precum şi de dezmembrare a vehiculelor scoase din uz (ateliere de service auto)

Detalii
[ link extern ]