Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Impozit venit microintreprindere
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Impozit venit microintreprindere

Pentru trim. IV 2014 microintreprinderile depun declaratia 100 sau 101
Daca sunteti platitor de impozit pe venit microintreprindere atunci depuneti pana pe 25 ianuarie declaratia 100 cu impozitul pe venit microintreprindere si nu aveti treaba cu declaratia 101.