avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 302 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Credit persoana juridica
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Credit persoana juridica

Buna seara,
in ce conditii se poate lua un credit de 10.000 Euro pe persoana juridica, tinand cont ca exista si un leasing inceput acum 8 luni?
Firma este activa din 2012, nu are datorii la stat iar domeniul de actitivate este de SSM, PSI, RSVTI.
Am nevoie de acest credit pentru a demara o noua afacere.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Sorin Sorin , Consultant credite si finantari 00:20, 27 Ianuarie 2015
Buna seara,
Daca doriti ajutorul nostru completati o cerere online aici

[ link extern ]

dupa care va contactam cu solutiile existente.

Toate cele bune!
Ultima modificare: Marți, 27 Ianuarie 2015
Sorin Sorin, Consultant credite si finantari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Completare fișe ssm, psi legissmsu legissmsu Buna seara, data admiterii la lucru in fisa SSM coincide cu cea din Fisa de PSI sau este ultima data de la ILM -ul din fisa SSM? Multumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Buna seara. cabinet stomatologic forma de organizare srl, fără ... Câmpean Clara Câmpean Clara Buna seara. Cabinet stomatologic forma de organizare srl, fără angajați necesita documentație de protectia muncii si psi si daca ce anume. Multumesc. (vezi toată discuția)
Protectia muncii srl 1 angajat, punct de lucru si sediu casa proprie Octavian1978 Octavian1978 Am un SRL pe comert online la care sediul social si punctul de lucru este in casa proprie. Am angajat de curand prima persoana - pe sotie, care evident a ... (vezi toată discuția)