Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Credit persoana juridica
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Credit persoana juridica

Buna seara,
in ce conditii se poate lua un credit de 10.000 Euro pe persoana juridica, tinand cont ca exista si un leasing inceput acum 8 luni?
Firma este activa din 2012, nu are datorii la stat iar domeniul de actitivate este de SSM, PSI, RSVTI.
Am nevoie de acest credit pentru a demara o noua afacere.
Multumesc
Buna seara,
Daca doriti ajutorul nostru completati o cerere online aici

[ link extern ]

dupa care va contactam cu solutiile existente.

Toate cele bune!
Sorin Sorin, Consultant credite si finantari