Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ce atributii are un administrator de bloc ?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ce atributii are un administrator de bloc ?

Buna seara.

Va rog sa-mi spuneti si mie care sunt atributiile unui administrator de bloc.
Daca se poate inclusiv cu articole de lege.

Si de ce are nevoie un cabinet de stomatologie de la administratia unui bloc ( hartii, intelegeri scrise - contracte ) ?

Va multumesc !
DragosDrs, utilizator
Exemplul dat, cu tinichigiul, este o exceptie rar intalnita la bloc, hai sa fim seriosi aici vorbim de un cabinet stomatologic care sunt peste tot, la toate parterurile de bloc.