avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 217 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Forumul specialiştilor - index al ... DREPT JUDICIAR PRIVAT
Discuție deschisă în Forumul specialiştilor - index al legilor aplicabile unor cazuri din practica judiciară

DREPT JUDICIAR PRIVAT

Am scris pe aceasta intrebare pentru ca nu am gasit o informatie concreta privind subiectul lansat.
Imi spuneti va rog care sunt institutiile de drept judiciar privat?

multumesc
Cel mai recent răspuns: Alexandru Ardeleanu , Consilier juridic 22:26, 2 Februarie 2015
Te poti interesa aici: [ link extern ]
Multumesc.Imi este greu in momentul de fata sa fac rost de aceasta carte si avem nevoie de niste informatii rapide privind careva exemple deastfel de institutii de drept judiciar privat.
Poate ma puteti ajuta,cu o idee,unde sa gasesc informatii mai precise pe net.

Din experienta mea, cartile din librarii sunt baza... pe net mai afli uneori pareri cu privire la un lucru sau altul. Poate o gasesti la biblioteca. Eu as face un efort sa o cumpar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bibliografie inm ciro ciro Salut la toata lumea - As dori sa stiu si eu care sint autorii dupa care invatati , si care este stilul vostru de invatat Cum invatati- tot sau selectiv ... (vezi toată discuția)
Admiteremagistratura gabriella_popovici gabriella_popovici [i]Salut si Multumiri anticipate M-ar interesa un curs de penal mai easy pentru admitere la magistratura Am citit listele cu carti dar nu ma pot hotari[/i] (vezi toată discuția)
La ce foloseste un master in romania? Iulian81 Iulian81 Buna ziua! De cativa ani am o nedumerire... Tot nu inteleg la ce folosesc studiile postuniversitare-Master intr-un anumit domeniu in Romania. Cu facultatea mai ... (vezi toată discuția)