Forum Discuţii juridice Forumul specialiştilor - index al ... DREPT JUDICIAR PRIVAT
Discuție deschisă în Forumul specialiştilor - index al legilor aplicabile unor cazuri din practica judiciară

DREPT JUDICIAR PRIVAT

Am scris pe aceasta intrebare pentru ca nu am gasit o informatie concreta privind subiectul lansat.
Imi spuneti va rog care sunt institutiile de drept judiciar privat?

multumesc
Te poti interesa aici: [ link extern ]
Multumesc.Imi este greu in momentul de fata sa fac rost de aceasta carte si avem nevoie de niste informatii rapide privind careva exemple deastfel de institutii de drept judiciar privat.
Poate ma puteti ajuta,cu o idee,unde sa gasesc informatii mai precise pe net.

Din experienta mea, cartile din librarii sunt baza... pe net mai afli uneori pareri cu privire la un lucru sau altul. Poate o gasesti la biblioteca. Eu as face un efort sa o cumpar.