Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca

Un asociat unic si administratir(desemnat prin act constitutiv) poate avea si contract de munca la firma proprie?

Asociatul unic poate avea calitatea de salariat la societatea al carei asociat unic este.