Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Diferenta intre \\"SCUTIRE PERSONALA\\" și \\"SCUTIRE ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Diferenta intre "SCUTIRE PERSONALA" și "SCUTIRE PERSONALA MAJORATA"

Recent am descarcat o cerere pentru Scutire impozit pe venit din salariu , care sa o completez, - (o găsiți aici [ link extern ] ă?
Sunteti din Republica Moldova, intrucat link-ul oferit este valabil numai in aceasta tara?
Nu sunt, dar acolo am gasit formularul....cred ca este unul valabil si pentru la noi in tara..nu?
Acest formular nu are valabilitate la noi in tara.

Spuneti-ne exact care este nelămurirea dvs.
Doream sa știu ce cerere trebuie sa completez pentru a fi scutit de impozit pe venitul din salariu. (conform art.26, lit.a) din legea 448, pentru persoane cu handicap - am grad de invaliditate)
sunsray, utilizator
Uitati aici un model:
[ link extern ]