Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Reabilitare judecatoreasca
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Reabilitare judecatoreasca

buna ziua!as avea o rugaminte la dumneavoastra.in data de 24 feb 2015 am obtinut prin hotarare judecatoreasca reabilitarea hotarare care devine definitiva in 10 zile.problema este ca in data de 11 martie mie imi trebuie cazierul curat pentru a pleca in afara tarii.cum sa procedez ca sa grabesc un pic treburile ca am mare nevoie de un cazier curat pana pe 11?va multumesc
Buna ziua!

Imi pare rau sa va anunt ca nu puteti face nimic in privinta urgentarii.

Cu stima.