Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Teapa la comanda pe un site
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Teapa la comanda pe un site

Colega mea a comandat o lucrare de licenta dupa un site si si-a c-am luat teapa.Ea le-a dat cuprinsul cu ceea ce trebuia sa contina lucrarea de licenta si redactorii au facut-o dupa bunul lor plac si nu au respectat cuprinsul facut de ea,nici timpul.Pentru ea nu e o problema acest lucru deoarece e anul 2 si isi comandase lucrarea pentru ea,insa mi se pare lipsa de bun simt faptul ca domnii au blocat-o in momentul in care ea le-a comunicat problema.Ar putea sa isi ia banii inapoi legal?
george-neagu, moderator
telverde anaf:)