Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Trecere PFA de la norma de venit la impozitare in ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Trecere PFA de la norma de venit la impozitare in sistem real

Buna ziua, se poate face trecerea (cat mai rapida) a unui PFA de la impozitare la norma de venit la impozitarea in sistem real?

Multumesc.
george-neagu, moderator
La anul, in luna ianuarie, prin completarea in mod corespunzator a declaratiei 220.