Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizare

Buna ziua.Sunt functionar intr-o intreprindere.De putin timp ne-au fost renegociate salariile iar eu dupa renegociere, am salariul mai mic cu cateva sute de lei fata de ceilalti colegi functionari avand aceleasi obligatii in fisa postului.Ce ma sfatuiti sa fac?Multumesc.
sa va duceti la director , si sa negocciati salariul e un drept al dumneavoastra se poate .
Cine v-a renegociat salariile ?
Firma.S-au marit salariile tuturor angajatilor.
Salariul dvs a crescut fata de cum era sau a scazut ?
Salariul meu a crescut dar nu la acelasi nivel cu a celorlalti functionari din firma.(Ce inseamna functionar 02)