Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Evaluare asistent personal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Evaluare asistent personal

Considerati ca este necesara evaluarea anuala/periodica a asistentilor personali angajati de primarie?
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]
Multumesc, ma refer la asistentul profesional cu contract de munca la domiciliul persoanei cu handicap grav, nu la asistentul personal profesionist.
Se pot adapta la situatia reala orice fel de model gasit pe internet.