Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Radiere societate comerciala
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Radiere societate comerciala

am un srl ,pensionara,nu am nici un salariat ,as dori sa o inchid sau sa o suspend pentru ca daca intra noul cod in vigoare nu ii mai convine ce ma sfatuiti sa fac si cum sa procedez?ce costuri trebuie sa fac ,cum e mai avantajos pentru mine,
Cel mai bine e sa radiati srl-ul si aveti informatii la adresa [ link extern ]