Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pierdere baza de date Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pierdere baza de date Revisal

Buna ziua,
Daca angajatorul are baza de date a revisal-ului pana in luna decembrie 2014, cum o poate recupera pe cea din ianuarie-aprilie 2015?
Multumesc!
Nu are cum s-o recupereze doar pe portiuni de durata . Puteti solicita ITM-ului recuperarea intregii baze de date.