avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 192 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pierdere baza de date Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pierdere baza de date Revisal

Buna ziua,
Daca angajatorul are baza de date a revisal-ului pana in luna decembrie 2014, cum o poate recupera pe cea din ianuarie-aprilie 2015?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:59, 2 Aprilie 2015
Nu are cum s-o recupereze doar pe portiuni de durata . Puteti solicita ITM-ului recuperarea intregii baze de date.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Greșeala sau rea intenție Gabriela Stan Gabriela Stan Angajare cim 8 ore-2011, suspendare cim creștere copil-2014, început activitate 1 lună decembrie 2015-ianuarie 2016( modificat cim 4 ore). Extras revisal ... (vezi toată discuția)
Desfacere contract de munca in baza hotararii judecatoresti Victoriagheorghe Victoriagheorghe Buna dimineata, Am urmatoarea speta: Avem o angajata care a fost concediata in anul 2013 si care a dat societatea in judecata. In urma procesului, in baza ... (vezi toată discuția)
Revisal Ersin Dervis Ersin Dervis Buna ziua ! am si eu o problema , mi s-a furat laptopul pe care era instalata aplicatia pentru revisal, implicit am pierdut toate datele introduse . Se ... (vezi toată discuția)