Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN activitate de colectare a deseurilor
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN activitate de colectare a deseurilor

Buna ziua,
Doresc sa incep o afacere ce va ca activitate colectarea deseurilor de la persoane fizice/juridice/unitati administrativ teritoriale in vederea sortarii, balotarii si vinderea acestora catre firmele de reciclare.
Ma puteti ajuta cu, codurile CAEN aferente fluxului acesta tehnologic?
Multumesc!
Codurile caen 3811, 3812, 3831, 3832, 4677, 5210.
3811 - Colectarea deseurilor nepericuloase

4677 - Comert cu ridicata al deseurilor si resturilor
Multumesc pentru raspuns!