Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Introducere bon fiscal pentru Loteria bonurilor
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Introducere bon fiscal pentru Loteria bonurilor

Va rog sa explicati metoda/pasii de urmat pentru introducerea, in site, a bonului fiscal si a datei acestuia, astfel ca sa fie usor de inteles si aplicat ...
multumesc,
si a castigat cineva?
Ieri a fost tragerea.
Bon castigator - 6 lei pentru data de 07.02.2014.
Nu au fost anuntati oficial castigatorii de catre MF.
Avocatnet ii anunta direct pe cei care au introdus bonuri fiscale in aplicatie si se regasesc prin bonul respectiv.
gigipopa a scris:

Bon castigator - 6 lei pentru data de 07.02.2014.

Sunt castigatoare bonurile cu valori intre 6,00 lei si 6,99 lei.