avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 739 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Introducere bon fiscal pentru Loteria bonurilor
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Introducere bon fiscal pentru Loteria bonurilor

Va rog sa explicati metoda/pasii de urmat pentru introducerea, in site, a bonului fiscal si a datei acestuia, astfel ca sa fie usor de inteles si aplicat ...
multumesc,
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 11:34, 14 Aprilie 2015
si a castigat cineva?
Ieri a fost tragerea.
Bon castigator - 6 lei pentru data de 07.02.2014.
Nu au fost anuntati oficial castigatorii de catre MF.
Avocatnet ii anunta direct pe cei care au introdus bonuri fiscale in aplicatie si se regasesc prin bonul respectiv.
gigipopa a scris:

Bon castigator - 6 lei pentru data de 07.02.2014.

Sunt castigatoare bonurile cu valori intre 6,00 lei si 6,99 lei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Anuntare castigator concurs TIBOR 3 TIBOR 3 Aveti un concurs Loteria bonurilor fiscale. L-ati abandonat ca vad ca evenimentele se opresc la data de 4 aprilie. Unde afisati castigatorii Era vorba de o ... (vezi toată discuția)
Loteria bonurilor fiscale.... Sufletdecaine Sufletdecaine Ma poate ajuta si pe mine cineva cu informatii despre ce inseamna si cum se participa la aceasta loterie....Multumesc cu anticipatie, (vezi toată discuția)
Loteria bonurilor, inregistrare bonuri MariaRatiu MariaRatiu Buna. Am si eu o intrebare in legatura cu loteria bonurilor. Daca am inregistrat un bon pe contul meu, acelasi bon il poate inregistra si altcineva pe contul ... (vezi toată discuția)