avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 516 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN pentru atelier retusuri
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN pentru atelier retusuri

Buna ziua , daca vreau sa deschid un atelier de retusuri, modificari imbracaminte ce cod CAEN trebuie , cumva 9529 - repararea articolelor de uz personal si gaspodaresc ? Mentionez ca am o firma a carei activitate principala are cod CAEN 4719 , trebuie mers la registrul comertului pentru a adauga noul cod
CAEN ? Va multumesc anticipat..
Cel mai recent răspuns: ina 64 , utilizator 05:32, 4 Mai 2015
Adaugarea unui nod cod CAEN presupune depunerea unor acte la Reg.Comertului.
[ link extern ]

Puteti adauga , pentru ceea ce doriti dvs., codul CAEN 9529 - Repararea articolelor de uz personal si gospodaresc n.c.a.
Multumesc mult pentru raspuns , stiti cumva daca pentru un atelier de retusuri trebuie casa de marcat ? eu am vazut la o croitorie ca foloseau un chitantier.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Înfiinþare firmã pentru magazin de confecþii Akiramid Akiramid Doresc să deschid un magazin de confecţii - creaţii proprii. Vă rog să mă informaţi, cum procedez pentru înfiinţarea unui SRL şi dacă pot colabora ... (vezi toată discuția)
Completare activitate pfa sutarug2 sutarug2 Buna seara, Sunt PFA cu activitatea principala, cod 4619 ( Intermedieri in comertul cu produse diverse ) si cu activitati secundare cod : 4789, 4690 si ... (vezi toată discuția)
Atelier croitorie cu vanzare dana-bianca dana-bianca Vreau sa deschid un atelier de croitorie cu vanzare.Nu am calificarea necesara chiar daca ma pricep foarte bine, vreau sa stiu cum pot face acest lucru legal ... (vezi toată discuția)