Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN pentru atelier retusuri
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN pentru atelier retusuri

Buna ziua , daca vreau sa deschid un atelier de retusuri, modificari imbracaminte ce cod CAEN trebuie , cumva 9529 - repararea articolelor de uz personal si gaspodaresc ? Mentionez ca am o firma a carei activitate principala are cod CAEN 4719 , trebuie mers la registrul comertului pentru a adauga noul cod
CAEN ? Va multumesc anticipat..
Adaugarea unui nod cod CAEN presupune depunerea unor acte la Reg.Comertului.
[ link extern ]

Puteti adauga , pentru ceea ce doriti dvs., codul CAEN 9529 - Repararea articolelor de uz personal si gospodaresc n.c.a.
Multumesc mult pentru raspuns , stiti cumva daca pentru un atelier de retusuri trebuie casa de marcat ? eu am vazut la o croitorie ca foloseau un chitantier.