Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA si caietul da bani personali
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA si caietul da bani personali

Daca sunt PFA cu domeniul de activitate transport persoane in regim taxi imi trebuie caietul acela cu ce bani de acasa am inceput serviciul?
Da, trebuie sa aveti cate un registru de bani personali pe fiecare masina.
Eu am PFA ca fotograf. Detin casa de marcat, ar trebuii sa am si caiet cu bani personali?:">