Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Registru de bani personali
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Registru de bani personali

Buna ziua. Ma poate lamuri cineva daca trebuie sa operez in registrul de bani personali daca am cheltuit din banii declarati la inceputul programului?
in momentul inceperii programului de lucru trebuie sa declarati banii pe cere ii aveti asupra dumneavoastra , pe monent ce cheltuiti din ei , scrieti suma cheltuita in registru .
Multumesc!