Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... camere videosupraveghere
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

camere videosupraveghere

In ce conditi se pot monta pe casa scari camere video de supraveghere de catre o persoana fizica<
Buna ziua. Eu am luat acceptul vecinilor de palier, iar urmatorul pas, am mers la sectia de politie si am anuntat instalarea camerelor. (asta mi-au cerut ei cand i-am intrebat de ce acte am nevoie sa instalez) Sunt in sector 3 si apartin de sctia 10 politie- poate conteaza sa stiti
Aveti nevoie de o firma autorizata.Aceasta stie pasii de urmat.