Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pilonul 2 pensii private
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pilonul 2 pensii private

Cum pot afla la ce fond de pensii am fost repartizat aleatoriu?
Puteti afla fondul la care a-ti fost inscris aleatoriu, prin transmiterea unei cereri, cu data si semnatura, catre Comisia de Supraveghere a Sistemului de Pensii Private (CSSPP) la adresa [ link extern ] /.
Formularul se transmite pe adresa Comisiei, insotit de o copie a buletinului (cartii de identitate sau pasaportului), semnata conform cu originalul.
Pentru protejarea datelor cu caracter personal ale solicitantului, raspunsul Comisiei se va transmite numai pe adresa de domiciliu a petentului.