Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SPOR ARMAMENT
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SPOR ARMAMENT

Va rog frumos să-mi spuneți care este HG-ul prin care se acordă sporul de armament al serviciilor de paza si protectie. Multumesc anticipat pentru răspuns!
Nu exista un astfel de act normativ aplicabil societatilor de paza si protectie din sectorul privat.
Nu lucrez in sector privat, ci de stat, respectiv aparțin de Consiliul Judetean
Pentru sectorul bugetar, sporurile sunt cuprinse in salariu.