Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general virament gresit
Discuție deschisă în Contabilitate în general

virament gresit

Buna ziua, Dintr-o eroare s-a platit in contul de impozit pe venitul micro suma de 5000 ron in luna aprilie.Se poate compensa la finante aceasta suma cu oblligatiile de plata la bugetul asigurarilor sociale pe luna aprilie si cum se procedeaza? Va rog urgent
Cu multumiri
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc mult pentru ajutor.O zi minunata