Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract de locatiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract de locatiune

Ce inseamna un contract de sublocatiune pentru un SRL fara personalitate juridica care este un intermediar intre un debitor si firma care a preluat creanta de la o banca ?
i_ina a scris:
un SRL fara personalitate juridica care este un intermediar intre un debitor si firma care a preluat creanta de la o banca ?

Cum arata un SRL fara personalitate juridica ??

Contractul de "sublocatiune" este un comtract de sub-inchiriere adica chiriasul (principal) da la randul lui unui alt chirias (secundar).

legalmgm, utilizator
CUI 32518737-act.de autorizare C48/29.10.2013