Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Aministie fiscala
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Aministie fiscala

Buna ziua, imi poate explica cineva daca se va aplica aministia fiscala pentru profesiile liberale? Sotul meu este medic, are un PFI din martie 2014. Daca se va aplica, de cand anume? Ii se vor da sumele inapoi platite ca si impozite? Multumesc
Nu exista inca un act normativ adoptat in acest sens.