avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 422 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod CAEN 6920 - obiect de activitate interzis PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod CAEN 6920 - obiect de activitate interzis PFA

Buna ziua,
Ma intereseaza de la ce data s-a interzis codul CAEN 6920, din activitatea PFA si care este procedura de radiere a acestui obiect de activitate din certificatul de inregistrare al unui PFA. Daca este posibil mi-ar placea sa stiu si motivele care au condus la aceasta masura.
Multumesc,
Scacon

Alte discuții în legătură

Inregistrare pfa cod caen 6920 virginicadoinaoprea virginicadoinaoprea Sunt economist de profesie si contabil sef de 21 de ani. Va rog sa-mi spuneti daca pot inregistra PFA pe codul CAEN 6920 fara sa am atestat de expert contabil ... (vezi toată discuția)
Se poate caen 6920-contab.primara? ElenaPopa2 ElenaPopa2 Buna ziua, va rog daca ma puteti ajuta in urmatoarea situatie: Se poate cu caen 6920 sa prestez doar servicii de contabilitate primara? Am vazut aici o ... (vezi toată discuția)
Registrul comertului iclaudia19 iclaudia19 buna seara, sunt economist si as vrea sa incep sa tin evidenta contabila la mai multe firme, am o firma personala pe care as putea lucra(a le factura prestari ... (vezi toată discuția)