Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Informatii intentare in judecata persoana fizica
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Informatii intentare in judecata persoana fizica

Buna ziua,

Doresc sa dau in judecata o persoana fizica pentru neplata unei datorii. Este obligatoriu sa apelez in prealabil la un mediator ?
Va multumesc pentru informatie