Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cine întocmeşte bilanţul unei firme în ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cine întocmeşte bilanţul unei firme în inolvenţă ?

Fac contabilitate la o firmă intrată în insolvenţă şi vreau să ştiu dacă în situaţia asta, mai am voie să-i fac şi să-i transmit bilanţul ?
Administrarea si conducerea unei firme in insolventa a fost preluata de Lichidator sau de Administratorul judiciar.
Unul dintre acestia semneaza toate actele administrative si financiar/fiscale ale firmei.
Solicitati opinia acestora.