Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Decont naveta elevi
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Decont naveta elevi

Buna ziua! Sunt elev navetist in clasa a X-a,si de 2 ani de cand merg la liceu nu ni se deconteaza naveta. Cei de la scoala vor abonamente si nu se pot deconta bilete,doar ca firma de transport,singura existenta in zona, nu vor sa faca abonamente, ci dau doar bilete la urcare.

Intrebarea mea este: exista ceva legi cu care sa remediem cumva situatia? Sau pe cine sa sezizam despre aceasta situatie?
Proces...