avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 365 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Decizie impunere
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Decizie impunere

daca stiti de vreo hotarare data de premier prin care se sterg datoriile cass persoane fizice din anul 2012
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 14:16, 14 Iulie 2015

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dividende coasigurat Ellena007 Ellena007 Buna ziua! Mama mea a fost coasigurata la tatal meu,iar prin iulie anul trecut a aflat ca trebuie sa plateasca 1700 de lei ptr perioada 2012-2014 la Fisc ptr ... (vezi toată discuția)
Cass datorat din venituri obtinute ca pfa si din cedarea folosintei bunurilor pe anul 2012 rodica512 rodica512 La momentu platii impozitelor pe venit la ADmin Financiara mi s-a comunicat verbal ca datorez CASS neachitat pe anul 2012, cand s-au mutat incasarile de la ... (vezi toată discuția)
Instiintare de plata taxa radio alice53 alice53 buna seara, am primit o instiintare de plata de la Radio Romania prin care ma anunta ca am de plata acea taxa lunara pt servicii de radiodifuziune incepand cu ... (vezi toată discuția)