Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legislatia muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legislatia muncii

am lucrat in perioada 11.03 1986 11.03 1995 ca mecanic utilaje terasiere(autogreder si buldozer)la mina de uraniu e.m. crucea.cind mam lichidat de la aceasta unitate mi sa operat in carnetul de munca zona 2 de expunere la radiati ne dindumi seama caci trebuia sa beneficiez de zona 1 deoarece am lacrat cu utilajele si la halda de minereu mi sa eliberat adeverinta cu zona 2 spunindumise ca nu se mai poate modifica nimic la arhiva spunetim va rog ce pot face in aceasta situatie trebuie sa apelez la instanta va multumesc foarte mult

[Mesaj editat – Vă rog să nu mai scrieți exclusiv cu majuscule, nu este regulamentar.]
Gabriela Pintea, Consilier juridic