Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cod clasificare drona ca mijloc fix
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cod clasificare drona ca mijloc fix

Buna ziua.
As dori sa stiu si eu unde se incadreaza o drona ca mijloc fix, mai exact codul de clasificare din catalog ?
Multumesc
Buna ziua,
2.1.26.1. Masini, aparate si instalatii pentru producerea de filme si proiectie cinematografica (8-12 ani) sau 3.2.4. "Alta aparatura birotica neregasita în cadrul subgrupei 3.2." (3-5 ani). Cred ca a doua ar fi mai potrivita.
Multumesc, eu ma gandeam la 3.4..