Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Eroare in raportare contabila
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Eroare in raportare contabila

Buna ziua,

Pot depune raportarea contabila din nou? Nu am activul egal cu pasivul. Multumesc.

O zi buna!
Buna ziua,
Am patit acelasi lucru la bilantul de la 30.06.2015, l-am depus iar saptamana trecuta, correct si am primit mesajul " depus fara erori". Cred ca fiind din cursul anului nu este foarte grava greseala, programul nu are cheie de control pentru pasiv=active.