Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Oferta pret licitatie
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Oferta pret licitatie

Daca contractul presupune incheierea unui acord cadru, cu cantitatea minima 1 subsecvent, maxima 2 subsecvente si se da in fisa de date doar o valoare estimata de 1000 ron, acesta valoare pentru ce cantitate este:minima sau maxima?

Multumesc
Normal in formatul de fisa de date din anunturile de participare SEAP se trece la II.1.4

Valoarea estimata fara TVA: ........... RON -se trece valoarea totala a acordului -cadru

Frecventa si valoarea contractelor ce vor fi atribuite: se trece -valoarea celui mai mic si a celui mai mare contract subsecvent

Multumesc mult!

O zi frumoasa va doresc!