Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bursa de performanta elevi
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bursa de performanta elevi

buna ziua asi dori sa stiu si eu cum se acorda bursele de performanta pentru un elev care a participat la o olimpiada de pian si a luat locu 2 ce trebuie sa fac eu ca si parinte , trebuie facuta vreo cerere ,sau se da din oficiu, se da o suma fixa odata sau lunar, ce acte imi trebuie va rog sa ma lamuriti si pe mine iar daca am postat pe pagina care nu trebuie intrebarea va rog sa ma ajutati
si daca nam depus inca ce se intampla??/nam stiut pana nam scris aici
Incercati sa o depuneti acum si vedeti ce raspuns vi se da.
multumesc mult o sa depun cererea