Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Apel decizie OSIM
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Apel decizie OSIM

buna ziua! in cazul in care se face apel impotriva unei decizii osim dupa contestatie, se pot aduce dovezi noi sau argumente noi in fata tribunalului sau se folosesc numai argumentele si dovezile aduse in fata OSIM in procedura contestatiei?
monik, utilizator