Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legislaţia muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legislaţia muncii

Bună ziua,

Există vreo reglementare care să-i permită unui student la zi participarea la un număr redus de cursuri dacă aduce adeverinţă că este salariat?

Mulţumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Nu exista text de lege care sa reglementeze ceea ce dvs ati mentionat in mesaj,
Mulţumesc mult pentru răspuns. Sunt neam prost dacă acum cer şi detalii?
Puteti pune orice intrebare legata de acest subiect , de aceea a fost creat acest Forum.