Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Casa de marcat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Casa de marcat

Buna ziua. Daca ma poate lamuri si pe mine cineva ce trebuie facut in cazul in care un SRL isi inchide punctul de lucru unde avea casa de marcat si ar dori sa foloseasca casa de marcat la sediul social al firmei.
Rezolvati la registrul comertului cu inchiderea punctului de lucru si apoi contactati firma de unde ati achizitionat casa de marcat si va rezolva ei cu actele necesare schimbarii adresei de functionare a casei de marcat.