Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Program de contabilitate simplu
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Program de contabilitate simplu

Cine imi poate spune si mie numele unui program de contabilitate simplu. Este vorba de o casa de expeditii ce factureaza servicii de transport si i se factureaza servicii de transport are 3 angajati si...... cam atit. Deci nu trebuie un program f complicat .... si daca ar mai si putea emite facturi ar fi ideal..... multumesc pt sugestii anticipat
Ciel Simplu este un program simplu si te va ajuta si pe partea de facturare. Eu il folosesc tot pentru o firma mica si nu imi da batai de cap. Poti sa il descarci de pe siteul lor iar abonamentul este modic (in jur de 200 lei/an). sper ca te va ajuta. mult succes
Eu folosesc factureaza.ro Este un program de facturare foarte simplu de folosit, intuitiv si serviciul clienti este foarte ok, prompt. Eu folosesc varianta gratuita pentru ca nu emit mai mult de 5 facturi pe luna :)