Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... imputernicire adunare generala
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

imputernicire adunare generala

este nevoie de imputernicire, pantru participare la adunarea generala, a unui membru din familie a unui propietar ?
Vedeți aici hoție, cum falsa președintă a Asociației noastre, împreună cu Casiera, au adunat 86 de Împuterniciri de vot la Adunarea așa zisă Generală din 30.05.2015, cu toate că atunci au fost prezenți cam 45 de proprietari, făcând inutilă acea „adunătură” !
Acea A.G. Reconvocată a fost câștigată ilegal de infractori ... așa a fost în fiecare an ... dar noua Lege 196/2018 va stopa aceste abuzuri !
[ link extern ]
Buna ziua,
Poate fi împuternicit un angajat al blocului sa reprezinte un proprietar la adunarea generala?
El este fochist, se va vota debransarea a 5 apt si desfacerea contractului lui.