Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Model hotarare AGA majorare capital social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Model hotarare AGA majorare capital social

Buna ziua, ma puteti ajuta cu un model AGA pentru majorarea capitalului social cu imprumuturile facute de catre asociati?
Aura2 a scris:

Buna ziua, ma puteti ajuta cu un model AGA pentru majorarea capitalului social cu imprumuturile facute de catre asociati?