Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Exista posibilitatea de a participa la succesiune(ca si mostenitor de drept) pentru un bun imobil aflat in alta localitate decat cea in care locuiesc? Adica ,fara sa trebuiasca deplasarea pana acolo pentru acte, semnaturi,..
Da se poate daca dati procura cuiva sa va reprezinte.