Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... ilfov-bucuresti, barou separat?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

ilfov-bucuresti, barou separat?

judetul ilfov are un barou de avocati separat sau apartine de baroul din bucuresti?
Exista separat de Baroul Bucuresti ... Baroul ILFOV este infiintat, organizat si functioneaza in baza Legii nr.51 din 7 iunie 1995, pentru organizarea si exercitarea profesiei de avocat
[ link extern ]
va multumesc.
cu respect. karoly