Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Acord racordare la coloana de gaz vecin de negasit
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Acord racordare la coloana de gaz vecin de negasit

Buna seara!

Ce este de facut daca nu gasesc nicicum vecinul care detine coloana de gaz in scara ? Se poate face ceva ? Mentionez ca el este singurul care are centrala pe scara si nu locuieste nimeni in apartament.

Am gasit numarul lui de telefon am vb odata cu el urma sa na intalnim a doua zi sa-mi semneze acordul dar de atunci nu mai raspunde la telefon ... incerc deja de 2 saptamani ..sun in fiecare zi si nu mai raspunde la tel...

Se mai poate face ceva ?

Multumesc!

Cred ca doar Regia de gaze va poate spune ce se poate face.
Discutati cu presedintele asociatiei de proprietari si poate gaseste solutia.
AM incercat dar avand in vedere ca nu prea le place ideea ca eu sa-mi pun centrala proprie nu ma ajuta deloc ...