Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Scoala de politie!
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Scoala de politie!

Buna ziua,
Vreau sa dau si eu la scoala de politie dar am o problema.Acum 13 ani tata a primit de la serviciu o bacnota falsa si s-a deschis un dosar de cercetare penala , el fiind martor.Acum un an a primit o instiintare cum ca s-ar fi prescris. Poate sa imi cauzeze mie in vreun fel ?
Multumesc,
Nu aveti nicio legatura cu faptele trecute, prezente sau viitoare ale parintilor.