avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Scoala de politie!
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Scoala de politie!

Buna ziua,
Vreau sa dau si eu la scoala de politie dar am o problema.Acum 13 ani tata a primit de la serviciu o bacnota falsa si s-a deschis un dosar de cercetare penala , el fiind martor.Acum un an a primit o instiintare cum ca s-ar fi prescris. Poate sa imi cauzeze mie in vreun fel ?
Multumesc,
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 17:17, 30 Decembrie 2015
Nu aveti nicio legatura cu faptele trecute, prezente sau viitoare ale parintilor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fals in acte mirabela78 mirabela78 buna ziua Am o firma la care sunt administrator si in anul 2005 am eliberat sotului meu care avea carte de munca o adeverinta pentru un credit de bunuri de ... (vezi toată discuția)
Constatare prescriptie . panteraadi panteraadi Buna seara ...Plangere penala formulata pt. un presupus fals, invocat de partea vatamata cu privire la un act emis de o primarie in anul 1998 .Organului de ... (vezi toată discuția)
De ce ''zace'' o plangere trimisa la sectia de politie de catre parchet? razzystefan razzystefan Buna seara Am depus personal la parchet o plangere pt fals, uz de fals, inselaciune, evaziune fiscala si amenintari. Saptamana trecuta am fost la parchet pt ... (vezi toată discuția)