Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Anularea înregistrării în scopuri de TVA
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Anularea înregistrării în scopuri de TVA

Buna seara, poate cineva sa-mi spuna care sunt toti pasii pentru a anula inregistrarea in scopuri de TVA a unei societati comerciale si care este termenul limita pentru a face demersurile?

Multumesc
Adica, vreti sa fiti in continuare neplatitor de T.V.A? Sau e vorba de altceva?
In momentul de față sunt platitor de TVA și nu mai vreau să fiu. Aș vrea să știu cum prodecez.