Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... primarie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

primarie

Buna ziua Va rog sa mi dati un sfat am depus 2 cereri la primarie la registrul agricol pt.indentificarea terenurilor pe numele parintilor mei pe data de 11.10.2015, pina la acesta data nu misa dat raspunsul Va rog sa ma indrumati unde ar trbuii sa reclam acesta situatie ? Va mutumesc
Ar trebui sa dati in judecata pentru obligatia de a face-sa oblige primaria sa va dea actele. Taxa de timbru este de 20 de lei. Daca in urma hotararii judecatoresti, tot nu va arata, vor fi obligati la plata de despagubiri.
Va multumesc pt.sfat Ar trebuii sa angazej un avocat pt.situatia aceasta ? Va multumesc