avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 566 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea 10/2016
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea 10/2016

Buna ziua, Va rog sa mi dat si mie un raspuns, daca familia mea a fost stramutata in 1952 si fratele de virsta de 1 an si 6 luni care a decedat in tinpul dizlocari daca beneficiez de acesta lege pt .despagubiri banesti ? detin acte justificative astept un raspuns Va multumesc
Ultima modificare: Vineri, 22 Ianuarie 2016
paris50paris, utilizator
Cel mai recent răspuns: paris50paris , utilizator 15:00, 11 Martie 2016
Va rog un raspuns am depus documentele catre C.N.S.A.S pentru indentificarea persoanei care se facea raspunzator de moartea fratelui meu, in cazul ca nu se gaseste persoana care se facea raspunzator de moartea fratelui as putea da statul in judecata ? Va multumesc
Ultima modificare: Joi, 28 Ianuarie 2016
paris50paris, utilizator
Astept un raspuns de la ultima intrebare Va mutumesc
Buna ziua nu se gaseste raspunsul din Legea nr.10/2016 de la ultima intrebare ? Va multumesc
Buna ziua am depus documentele la cnsas pt.inedntificarea persoanei care se facea vinovat pt.moartea fratelui dar am primit raspunsul precum ca cnsas nu ieste abilitat pt.asemenea situatii,Va rog da-ca stie cineva la ce istitutie sa mai apelez pt.indentificarea acestei persoane care avea in subordine si se facea raspunzator de moartea fratelui va mutumesc.
Buna ziua se poate da un raspuns de la ultima intrebare La ce istitutie pot apela pt indentificarea persoanei care se facea raspunzator de moartea fratelui ? in legatura cu legea 10/2016 ? Va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legea nr.554/2004. petreica petreica Buna ziua va rog sa mi dati un sfat familia mea a fost stramutata in anul 1951 dintre care si fratele de virsta de 1 si 6 luni care a decedat in tinpul ... (vezi toată discuția)
legea 118/1990 actualizata 2015-pot beneficia de depagubiri banesti? petreica petreica familia mea a fost deportata an baragan anpreuna cu fratele la varsta de 1an si la o luna a decedat din cauza conditiilor si va rog un raspuns daca beneficiez ... (vezi toată discuția)
Legea 221/2009 a intrat in vigoare pentru 2015 ? petreica petreica cu rugamintea da ca stie cineva de legea 221/2009 da ca a intrat an vigoare pt 2015 ? astept raspuns va multumesc (vezi toată discuția)