Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea 10/2016
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea 10/2016

Buna ziua, Va rog sa mi dat si mie un raspuns, daca familia mea a fost stramutata in 1952 si fratele de virsta de 1 an si 6 luni care a decedat in tinpul dizlocari daca beneficiez de acesta lege pt .despagubiri banesti ? detin acte justificative astept un raspuns Va multumesc
paris50paris, utilizator
Va rog un raspuns am depus documentele catre C.N.S.A.S pentru indentificarea persoanei care se facea raspunzator de moartea fratelui meu, in cazul ca nu se gaseste persoana care se facea raspunzator de moartea fratelui as putea da statul in judecata ? Va multumesc
paris50paris, utilizator
Astept un raspuns de la ultima intrebare Va mutumesc
Buna ziua nu se gaseste raspunsul din Legea nr.10/2016 de la ultima intrebare ? Va multumesc
Buna ziua am depus documentele la cnsas pt.inedntificarea persoanei care se facea vinovat pt.moartea fratelui dar am primit raspunsul precum ca cnsas nu ieste abilitat pt.asemenea situatii,Va rog da-ca stie cineva la ce istitutie sa mai apelez pt.indentificarea acestei persoane care avea in subordine si se facea raspunzator de moartea fratelui va mutumesc.
Buna ziua se poate da un raspuns de la ultima intrebare La ce istitutie pot apela pt indentificarea persoanei care se facea raspunzator de moartea fratelui ? in legatura cu legea 10/2016 ? Va multumesc