Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... 24 ianuarie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

24 ianuarie

zi libera platita sau doar zi libera?
1. Ziua de 24 ianuarie este declarata Zi de Sarbatoare Nationala dar nu este zi libera.

2. Daca pica intr-o zi de duminica, cum este in acest an, este ca orice alta zi nelucratoare din saptamana.
Puteti citi si acest articol :
24 ianuarie, zi liberă pentru salariaţi sau nu?
www.avocatnet.ro/content/art...